Nieuwe vormen van onderwijs. Leiden ze tot verhoging kwaliteit?

Steeds meer basisscholen en scholen voor voortgezet onderwijs starten met nieuwe vormen van onderwijs, waarbij units van vijftig á negentig kinderen de reguliere klassen vervangen om beter te kunnen inspelen op verschillen in ontwikkeling en onderwijsbehoeften van leerlingen. Twee voorbeelden van scholen in Vught en Nieuw-Vennep met een gedifferentieerd aanbod. Welke rol heeft de medezeggenschapsraad  gespeeld bij de invoering van het nieuwe onderwijsaanbod?

Na een literatuurpitch gesproken met Angela Snoeren, directeur van kindcentrum Het Molenven in Vught en Annelien Jonkman, wiskundedocent bij het Herbert Vissers College in Nieuw-Vennep. Artikel verschijnt in november, MR Magazine, uitgever Wolters Kluwer.

Ik publiceer, geef lezingen, adviseer gemeenten, schoolbesturen en onderwijsinstellingen over ouderbetrokkenheid en medezeggenschap in het onderwijs.


Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s